Jsem prodejce

<< Klikněte pro zobrazení obsahu >>

Jsem prodejce

Navigace:  Vyzvednisi.cz >

Jak začít používat Vyzvednisi?

Máte ostatním co nabídnout? Chcete něco prodávat či jen nabízíte pomoc? Ve všech případech využijte Vyzvednisi. Začít nabízet cokoliv komukoliv můžete takřka ihned, vše je otázkou jen několika málo minut.

Počet prodejců na stránkách Vyzvednisi narůstá každým dnem. Věnujte proto čas pečlivému vyplnění všech údajů o svém podniku, a přidejte také odpovídající nabídku. Jen tak vás zákazníci najdou, a zaujmete je.

Jako první věc je nutné založit si účet, registrovat se. V dalším kroku vytvoříte provozovnu a k ní přidáte nabídku pro zákazníky, tj. nějaké produkty, služby, pomoc. Nakonec si do svého Android zařízení (chytrého telefonu, tabletu, dotykové pokladny) nainstalujete aplikaci Vyzvednisi. Jednoduše jí spárujete se svou provozovnou a můžete směle prodávat či nabízet své služby.

 

Vše je přehledně popsáno v následujících kapitolách.

Registrace a vytvoření provozovny

Vložení nabídky

Správa objednávek

Účet / změna hesla

Online platby

 

Jak založit podnik a odbavit první objednávku ukazují i následující rychlá videa:

Vyzvednisi.cz - Jak založit provozovnu a uveřejnit nabídku?

 

Jak spravovat a odbavovat objednávky?

 

 

uziv_tip_icon

Každý registrovaný podnik nebo provozovna získá adresu ve formátu https://vyzvednisi.cz/jmeno-provozovny. Na tuto adresu můžete zákazníky jednoduše odkazovat. Stránku s nabídkou vašeho podniku lze také využít pro tzv. bezkontaktní menu v Dotykačce v Dotykačce, kdy po naskenování štítku s QR kódem je zákazníkům zobrazena vaše nabídka na displeji mobilního telefonu.

nahoru