Objednání přes web

<< Klikněte pro zobrazení obsahu >>

Objednání přes web

Navigace:  Vyzvednisi.cz > Jsem zákazník >

Jak objednat přes web?

Na úvodní stránce se primárně zobrazují nejbližší provozovny dle vaší lokality. Proto doporučujeme povolit v prohlížeči stránce vyzvednisi.cz přístup k poloze clip0024. Bez tohoto oprávnění nebudou zobrazovány podniky ve vašem okolí.

clip0010

 

Krok 1. Vyhledání provozovny

Provozovnu naleznete na stránce vyzvednisi.cz několika způsoby:

Kliknutím na tlačítko VYBER SI / NAKUP SI a výběrem provozovny.

Na základě adresy / lokality zadané do vyhledávacího pole v záhlaví stránky clip0013.

Vyhledáním jména podniku prostřednictvím pole clip0052 v záhlaví stránky.

Výběrem nabídek v nejbližším okolí. Všechny nabídky zobrazíte tlačítkem clip0012.

Kliknutím na preferovanou provozovnu na mapě:
clip0011

Kliknutím na odpovídající štítek v dolní části stránky. Máte k dispozici štítky dle lokality a typu nabídky:
clip0036

 

uziv_tip_icon

Žlutě podbarvené podniky mají aktivní sledování nových objednávek. To znamená, že vaši objednávku zaregistrují ihned. Všechny takové podniky si zobrazíte kliknutím na Prodejci online v patičce stránky.

clip0046

nahoru

Krok 2. Objednávka

1_icon

Jakmile kliknete na vybranou provozovnu, zobrazí se její nabídka, možnost vyzvednutí či rozvozu a kontaktní údaje. Vyberte si z nabízených položek, a tlačítkem clip0015 přidejte položky do objednávky. Tlačítky clip0016 a clip0018 upravte množství. Vytvořit objednávku lze vždy jen pro jednu provozovnu.

V případě rozvozu uvidíte částku za dopravu. Pokud to prodejce nabízí, bude zobrazena i minimální výše objednávky pro rozvoz nebo výše, při které máte rozvoz zdarma. Hotovou objednávku potvrďte tlačítkem clip0019.

clip0014

 

dulezite_sdeleni_vyzvednisi

Nabídky se zobrazují jen v provozní dobu určenou provozovnou. Provozovna může být vytvořena, ale nemusí mít ještě zveřejněné žádné nabídky. Stejně tak možnost rozvozu je dána vybranou provozovnou, a nemusí být vždy k dispozici.

Pokud prodejce nemá aktivní upozornění na nové objednávky, budete na to upozorněni. Znamená to, že prodejce může zpracovat vaši objednávku s určitým zpožděním.

 

2_icon

Nyní vyberte, zda si objednávku vyzvednete nebo ji chcete doručit. V případě vyzvednutí vyberte z rozbalovacího menu termín, kdy se pro objednávku stavíte. Nakonec doplňte kontaktní údaje, případnou poznámku pro prodejce, a objednávku odešlete tlačítkem clip0026.

clip0025

 

3_icon

Objednávka je nyní odeslána a na zobrazené stránce můžete sledovat její stav. Informace o odeslané objednávce, včetně odkazu ke sledování, dostanete do e-mailu. Vyčkejte prosím na potvrzení prodejcem. Jakmile vaši objednávku potvrdí a připraví, budete informováni další automatickou e-mailovou zprávou. Tuto zprávu neposílá přímo prodejce, ale vyzvednisi.cz. Stejně tak, pokud prodejce objednávku zruší, přijde vám automatická zpráva s uvedením důvodu.

Pokud prodejce do 30 minut od odeslání nezmění stav vaší objednávky, obdržíte automatický e-mail s kontaktními informacemi prodejce, a můžete se s ním spojit. Seriózní prodejce by vás měl však kontaktovat e-mailem či telefonicky.

První objednávku je vždy nutné potvrdit prostřednictvím zaslané SMS. Ověřuje se tak správně zadané telefonní číslo. Další objednávky již takto potvrzovat nemusíte.

 

uziv_tip_icon

Chybí váš oblíbený podnik? Dejte nám o něm vědět prostřednictvím tohoto formuláře. Podnik kontaktujeme a nabídneme bezplatnou registraci na vyzvednisi.cz.

nahoru