Objednání přes web

<< Klikněte pro zobrazení obsahu >>

Objednání přes web

Navigace:  Vyzvednisi.cz > Jsem zákazník >

Jak objednat přes web?

Na úvodní stránce se primárně zobrazují nejbližší provozovny dle vaší lokality. Proto doporučujeme povolit v prohlížeči stránce Vyzvednisi přístup k poloze clip0024. Bez tohoto oprávnění nebudou zobrazovány podniky ve vašem okolí.

clip0010

 

Krok 1. Vyhledání provozovny

Provozovnu naleznete na stránce Vyzvednisi několika způsoby:

Kliknutím na tlačítko VYBER SI / NAKUP SI a výběrem provozovny.

Na základě adresy / lokality zadané do vyhledávacího pole v záhlaví stránky clip0013.

Vyhledáním jména podniku prostřednictvím pole clip0052 v záhlaví stránky.

Výběrem nabídek v nejbližším okolí. Všechny nabídky zobrazíte tlačítkem clip0012.

Kliknutím na preferovanou provozovnu na mapě:
clip0011

Kliknutím na odpovídající štítek v dolní části stránky. Máte k dispozici štítky dle lokality a typu nabídky:
clip0036

 

uziv_tip_icon

Žlutě podbarvené podniky mají aktivní sledování nových objednávek a jsou aktuálně v provozu. To znamená, že vaši objednávku zaregistrují ihned. Všechny takové podniky si zobrazíte kliknutím na Prodejci online v patičce stránky.

clip0046

nahoru

Krok 2. Objednávka

1_icon

Jakmile kliknete na vybranou provozovnu, zobrazí se její nabídka, možnost vyzvednutí či rozvozu a kontaktní údaje. Vyberte si z nabízených položek, a tlačítkem clip0015 přidejte položky do objednávky. Tlačítky clip0016 a clip0018 upravte množství. Vytvořit objednávku lze vždy jen pro jednu provozovnu.

V případě rozvozu uvidíte částku za dopravu. Pokud to prodejce nabízí, bude zobrazena i minimální výše objednávky pro rozvoz nebo výše, při které máte rozvoz zdarma. Hotovou objednávku potvrďte tlačítkem clip0019.

clip0014

 

dulezite_sdeleni_vyzvednisi

Nabídky se zobrazují jen v provozní dobu určenou provozovnou. Provozovna může být vytvořena, ale nemusí mít ještě zveřejněné žádné nabídky. Stejně tak možnost rozvozu je dána vybranou provozovnou, a nemusí být vždy k dispozici.

Pokud prodejce nemá aktivní upozornění na nové objednávky, budete na to upozorněni. Znamená to, že prodejce může zpracovat vaši objednávku s určitým zpožděním.

 

2_icon

Nyní vyberte, zda si objednávku vyzvednete nebo ji chcete doručit. V případě vyzvednutí vyberte z rozbalovacího menu termín, kdy se pro objednávku stavíte. Nakonec doplňte kontaktní údaje, případnou poznámku pro prodejce, a objednávku odešlete tlačítkem clip0026.

Jestliže prodejce nabízí platbu online, bude možné zvolit před odesláním objednávky, zda provedete okamžitou platbu (kartou / Google Pay) nebo osobně při převzetí v provozovně. Pokud zvolíte platbu Ihned (online), budete po odeslání objednávky přesměrováni na zabezpečenou platební bránu, kde platbu kartou či jinou online platební metodou realizujete. Nabízené možnosti platby vždy závisí na konkrétním podniku.

clip0025

 

3_icon

Objednávka je nyní odeslána a na zobrazené stránce můžete sledovat její stav. Informace o odeslané objednávce, včetně odkazu ke sledování, dostanete do e-mailu. Vyčkejte prosím na potvrzení prodejcem. Jakmile vaši objednávku potvrdí a připraví, budete informováni další automatickou e-mailovou zprávou. Tuto zprávu neposílá přímo prodejce, ale Vyzvednisi. Stejně tak, pokud prodejce objednávku zruší, přijde vám automatická zpráva s uvedením důvodu.

Pokud prodejce do 30 minut od odeslání nezmění stav vaší objednávky, obdržíte automatický e-mail s kontaktními informacemi prodejce, a můžete se s ním spojit. Seriózní prodejce by vás měl však kontaktovat e-mailem či telefonicky.

První objednávku je vždy nutné potvrdit prostřednictvím zaslané SMS. Ověřuje se tak správně zadané telefonní číslo. Další objednávky již takto potvrzovat nemusíte.

 

uziv_tip_icon

Chybí váš oblíbený podnik? Dejte nám o něm vědět prostřednictvím tohoto formuláře. Podnik kontaktujeme a nabídneme bezplatnou registraci na Vyzvednisi.

nahoru