Online platby

<< Klikněte pro zobrazení obsahu >>

Online platby

Navigace:  Vyzvednisi.cz > Jsem prodejce >

platbyVolitelně lze aktivovat online platby, tj. nabídnout zákazníkům možnost zaplatit objednávku kartou nebo jinou platební metodou online. Online platba pak bude pro vaše zákazníky k dispozici jak při objednávce přes web, tak prostřednictvím objednávkové aplikace. Pro aktivaci plateb není nutné nikam chodit, vše provedete online.

Online platby jsou jedinou funkcí vyzvednisi.cz, která, pokud ji aktivujete, je zpoplatněna. Z každé provedené platby bude odveden poplatek 2,89 % + DPH, který si neúčtuje vyzvednisi.cz, ale poskytovatel online plateb. Zaplacené prostředky za objednávky jsou poukazovány na váš účet 1x týdně. Je tedy nutné mít zřízen elektronický účet u některé z bank.

 

Zapnutí online plateb ve zkratce:

1.Na záložce ONLINE PLATBY spusťte žádost o schválení plateb.

2.Zkontrolujte údaje společnosti a ověřte své kontaktní údaje pomocí SMS kódu.

3.Označte alespoň jednoho statutárního zástupce, aby mohl smlouvu svým SMS kódem podepsat.

4.Po podepsání smlouvy aktivujte online platby na záložkách VYZVEDNUTÍ a ROZVOZ.

5.Hotovo, zákazníci nyní mohou objednávky jednoduše zaplatit kartou nebo jinou online platební metodou.

6.Dodatečně projděte procesem úplného ověření pro platby online bez limitu.

 

Celý proces aktivace online plateb má dvě části. V té první procházíte jednoduchým procesem tzv. žádostí o schválení, kdy je elektronicky podepsána vygenerovaná smlouva na základě uvedených údajů. Po úspěšném dokončení tohoto kroku budou online platby zapnuty a můžete je aktivovat na stránce provozovny pro vyzvednutí či rozvoz. Od této chvíle pak budou moci vaši zákazníci za objednávky platit kartou či jinou online metodou.

Jakmile však dosáhnete celkové částky 30.000 Kč za objednávky zaplacené online, je nutné projít druhou částí procesu. Po úspěšném dokončení tzv. úplného ověření již nebude výše online plateb nijak limitována. Na blížící se limit budete několikrát upozorněni e-mailovou zprávou při dosažení 20.000, 25.000 a 30.000 Kč, kdy již dojde k pozastavení online plateb. Úplné ověření je tedy vhodné dokončit ještě před dosažením tohoto limitu.

 

dulezite_sdeleni_vyzvednisi

Pokud máte aktivní online platby a používáte Dotykačku, doporučujeme objednávky rovnou uzavírat a označovat jako zaplacené. Do poznámky k platbě se tak automaticky přenese i platební metoda, kterou byla objednávka zaplacena, tedy online platba. V otevřených účtech tuto informaci nenajdete, a je tedy nutné je uzavírat s ručním výběrem správné platební metody, což je platba kartou.

nahoru