Online platby

<< Klikněte pro zobrazení obsahu >>

Online platby

Navigace:  Vyzvednisi.cz > Jsem prodejce >

platbyVolitelně lze požádat o online platby, tj. nabídnout zákazníkům možnost zaplatit objednávku kartou nebo jinou platební metodou online. Online platba pak bude pro vaše zákazníky k dispozici jak při objednávce přes web, tak prostřednictvím objednávkové aplikace. Žádost o online platby podáte prostřednictvím online formuláře.

Online platby jsou jedinou funkcí Vyzvednisi, která, pokud ji aktivujete, je zpoplatněna. Z každé provedené platby bude odveden poplatek 2,89 % + DPH, který si neúčtuje Vyzvednisi, ale poskytovatel online plateb. Zaplacené prostředky za objednávky jsou poukazovány na váš účet 1x týdně. Je tedy nutné mít zřízen elektronický účet u některé z bank.

 

Zapnutí online plateb:

1.Na záložce ONLINE PLATBY otevřete formulář pro podání žádosti.

2.Veškerá pole formuláře pečlivě a správně vyplňte. Uveďte údaje fyzické nebo právnické osoby, která bude oprávněná pro podpis smlouvy.

3.Věnujte pozornost správnému vyplnění čísla bankovního účtu, na který chcete platby poukazovat.

4.Po odeslání formuláře vás kontaktujeme a zašleme vám Smlouvu o zprostředkování platební brány.

5.Smlouvu s úředně ověřenými podpisy nám pošlete zpět.

6.O následné aktivaci online plateb vás budeme informovat.

 

Celý proces aktivace online plateb je tedy velmi jednoduchý. Nejprve projdete jednoduchým elektronickým formulářem, na jehož základě vám připravíme a zašleme Smlouvu o zprostředkování platební brány. Podepsanou smlouvu necháte úředně ověřit a poté nám ji zašlete zpět. Na základě podepsané a ověřené smlouvy vám online platby aktivujeme.

 

dulezite_sdeleni_vyzvednisi

Pokud máte aktivní online platby a používáte Dotykačku, doporučujeme objednávky rovnou uzavírat a označovat jako zaplacené. Do poznámky k platbě se tak automaticky přenese i platební metoda, kterou byla objednávka zaplacena, tedy online platba. V otevřených účtech tuto informaci nenajdete, a je tedy nutné je uzavírat s ručním výběrem správné platební metody, což je platba kartou.

nahoru