Přehled objednávek

<< Klikněte pro zobrazení obsahu >>

Přehled objednávek

Navigace:  Vyzvednisi.cz > Jsem prodejce > Správa objednávek >

Na záložce PŘEHLED najdete týdenní a měsíční přehled objednávek. Přehledy je možné omezit jen na vybrané období pomocí menu 01 v záhlaví každého přehledu. Šipkami lze také mezi týdny či měsíci listovat. Měsíční přehled obsahuje, mimo grafického znázornění hodnoty objednávek, i tabulku s jednotlivými počty objednávek a celkovou částkou v každém dni vybraného měsíce. Tabulku najdete ve spodní části stránky.

clip0543

 

Export dat

Vyzvednisi nemá žádnou speciální možnost pro export dat. Data je však možné jednoduše vyexportovat ručně a to zkopírováním informací ze zobrazené tabulky objednávek / prodejů za vybrané období. Tuto činnost doporučujem provést ve webovém prohlížeči na počítači, nikoliv na tabletu či telefonu. Označení a kopírování dat je na počítači pohodlnější.

1_icon

Na záložce PŘEHLED vyberte v části Měsíční přehled období / měsíc, za který chcete data o objednávkách získat.

clip0559

 

2_icon

Pod grafem se nyní zobrazí tabulka s počty objednávek a částkami podle jednotlivých dnů. Data v tabulce pečlivě označte myší a zkopírujte do schránky klávesovou zkratkou CTRL+C.

clip0560

 

3_icon

Otevřete si libovolný tabulkový editor např. Excel a zkopírovaná data ze schránky vložte do prázdného sešitu klávesovou zkratkou CTRL+V. Nyní můžete s daty pracovat jako s běžnou tabulkou. Tímto postupem je nutné zkopírovat postupně data za každý měsíc / období, které potřebujete.

clip0561

nahoru