Registrace a vytvoření provozovny

<< Klikněte pro zobrazení obsahu >>

Registrace a vytvoření provozovny

Navigace:  Vyzvednisi.cz > Jsem prodejce >

Krok 1. Registrace a vytvoření provozovny

1_icon

Přejděte na stránku https://vyzvednisi.cz/ a vytvořte zde účet. Ťukněte na tlačítko clip0022, a do registračního dialogu zadejte pečlivě základní osobní informace. Přihlašovací heslo je nutné zadat pro potvrzení 2x.Nakonec tlačítkem clip0037 potvrďte vložené informace.

Objeví se autorizační dialog, do kterého přepište kód ze SMS zprávy, automaticky odeslané na vaše zadané tel. číslo. Po stisknutí tlačítka clip0518 budete přihlášeni, a zobrazí se stránka pro založení nového podniku (provozovny). Nový podnik případně založíte tlačítkem clip0049 v části PROVOZOVNY v záhlaví stránky.

clip0038clip0517

 

dulezite_sdeleni_vyzvednisi

Vytvořit můžete více provozoven, každá však musí být spárována se samostatnou aplikací pro správu objednávek. Pro každý podnik tak potřebujete samostatné chytré Android zařízení s aplikací pro správu objednávek.

nahoru

2_icon

Doplňte veškeré informace o provozovně. Nezapomeňte doplnit přesnou adresu provozovny. Po vložení adresy podniku klikněte na ikonku clip0024, aby se doplnili souřadnice a vaše provozovna se objevila na mapě.

Pečlivě uveďte kontaktní informace podniku. Webové stránky i e-mail se zákazníkům zobrazí jako aktivní odkazy. Pokud přidáte do kontaktů adresy sociálních sítí (Facebook, Instagram, Twitter a LinkedIn), zobrazí se zákazníkům i s odpovídající ikonkou.

Přidejte odpovídající obrázek provozovny. Pod výchozím obrázkem klikněte na clip0051 a vyberte si z nabídky obrázků ten, který nejlépe odpovídá vašemu podniku nebo přidejte vlastní. Vlastní obrázek lze oříznout, stejně jako obrázek v nabídce.

V dolní části stránky uvidíte přehled štítků. Vyberte ze seznamu ty, jež odpovídají vašemu podniku. Na základě souvisejících štítků váš podnik zákazníci snadněji najdou. Aktivací volby Skrýt provozovnu lze vytvořený podnik dočasně skrýt, nebude se tak zobrazovat na stránkách a zákazníci ho neuvidí.

Nakonec zadané informace zkontrolujte, a pokud je vše v pořádku, tlačítkem clip0030 v horní části obrazovky uložte.

clip0001

 

uziv_tip_icon

Jestliže používáte pokladní systém Dotykačka, můžete po registraci a založení podniku doplnit do Vyzvednisi prodejní položky z vaší pokladny, a to prostřednictvím Vzdálené správy. Ve vzdálené správě Dotykačky upravíte také kategorie a prodejní dobu pro vyzvednutí či rozvoz. Na celý postup krok za krokem se mrkněte do manuálu k pokladnímu systému Dotykačka.

Produkty vám můžeme do pokladny naimportovat hromadně. Stačí vyplnit tento soubor ve formátu .xlsx a poslat nám ho zpět v jednom .zip archivu i s pojmenovanými obrázky jednotlivých produktů.

 

3_icon

Klikněte na VYZVEDNUTÍ nebo ROZVOZ v záložkách na pravé straně stránky. Zde specifikujete otevírací dobu / dobu pro příjem objednávek a akceptované platební metody. V případě vyzvednutí vyberte, zda umožníte vyzvednutí zákazníkem ještě v den objednávky či později. U rozvozu lze nastavit minimální nutnou výši objednávky nebo částku, od které bude rozvoz nabízen zdarma.

Jestliže zapnete možnost Povolit doplacení do minimální hodnoty, bude k objednávce, která nedosahuje minimální hodnoty pro rozvoz, automaticky přidána chybějící částka + cena rozvozu.  

clip0048

 

dulezite_sdeleni_vyzvednisi

Nastavená doba pro VYZVEDNUTÍ a ROZVOZ má přímý vliv na objednávky zákazníků. Mimo nastavenou dobu nebude možné objednávky uskutečnit. Podniků si můžete samozřejmě založit více. Každý podnik však musí být spárovaný se samostatnou aplikací Vyzvednisi pro správu objednávek.

 

Na záložce PROPAGACE najdete odkaz na vytvořený podnik a vygenerovanou cedulku s otevírací dobou. Odkaz směřuje na stránku s vaší nabídkou a jeho součástí je kombinace obrázku podniku a grafiky Vyzvednisi. Můžete ho vložit na vlastní webové stránky, Facebook apod. Cedulka je ve formátu .pdf buď barevná nebo černobílá, lze ji tak jednoduše vytisknout na jakékoliv tiskárně.

clip0054clip0521

 

Tak, podnik máte založený. Vrhněte se tedy na další kapitolu a vytvořte nabídku pro zákazníky.

nahoru