Vložení nabídky

<< Klikněte pro zobrazení obsahu >>

Vložení nabídky

Navigace:  Vyzvednisi.cz > Jsem prodejce >

Krok 2. Vložení nabídky

Podnik bez nabídky je k ničemu a zákazníky může odradit. Proto doporučujeme co nejdříve přidat k vytvořenému podniku nabídku produktů či služeb. Může se jednat o jídlo, nápoje, různé výrobky, věci, pomoc s něčím apod. Jednotlivé položky v nabídce lze jednoduše členit do kategorií. Vaší nabídku zatraktivní vhodně zvolený obrázek.

Stránku s nabídkou vašeho podniku lze využít pro tzv. bezkontaktní menu v Dotykačce, kdy po naskenování štítku s QR kódem je zákazníkům zobrazena vaše nabídka na displeji mobilního telefonu.

 

uziv_tip_icon

Jestliže používáte pokladní systém Dotykačka, můžete po registraci a založení podniku doplnit do Vyzvednisi prodejní položky z vaší pokladny, a to prostřednictvím Vzdálené správy. Ve vzdálené správě Dotykačky upravíte také kategorie a prodejní dobu pro vyzvednutí či rozvoz. Na celý postup krok za krokem se mrkněte do manuálu k pokladnímu systému Dotykačka.

Produkty vám můžeme do pokladny naimportovat hromadně. Stačí vyplnit tento soubor ve formátu .xlsx a poslat nám ho zpět v jednom .zip archivu i s pojmenovanými obrázky jednotlivých produktů.

 

1_icon

Po úspěšně založeném podniku přejděte na záložku NABÍDKA. Tlačítkem clip0002 novou nabídku - položku vytvoříte. Pokud položku nabízíte zdarma, uveďte cenu 0. V menu Stav položky nabídku dočasně skryjete, a tlačítkem clip0040 ji trvale odeberete. Pořadí položek na stránce určíte pomocí šipek clip0041 clip0042.

Mezi jednotlivé položky lze vložit clip0043 s popisem. Umístění kategorie mezi položkami jde také měnit. Kategorie by totiž měla být vždy umístěna nad položkami, které do ní patří. Jen tak bude správně zobrazena zákazníkům včetně položek, které do ní patří. Také kategorii lze dočasně skrýt pomocí menu Stav kategorie. Zobrazení / skrytí kategorie nebo položky je indikováno ikonkou clip0542.

Při editaci se ostatní položky pro lepší přehlednost "zabalí". Tlačítkem clip0055 všechny kategorie a produkty rozbalíte. Uvidíte tak jejich vlastnosti včetně ikonek pro změnu pořadí a vymazání.

clip0003

 

2_icon

Kliknutím na clip0029  v rámečku prázdného obrázku přidáte k nabídce ilustrační obrázek. Jeho velikost musí být alespoň 200 x 200 px. Větší obrázky lze oříznout. Pomocí myši chytněte a táhněte rám oříznutí na požadovanou velikost. Myší pak lze rám i přesouvat. Po uložení bude obrázek oříznut a viditelná zůstane ta část obrázku, která je vně rámu.

Nový obrázek vložíte k položce po odstranění původního ikonkou clip0045.

clip0044

 

3_icon

Vytvořené položky a kategorie nakonec uložte tlačítkem clip0030 v horní části obrazovky.

 

Jakmile uložíte první nabídku, zobrazí se upozornění na instalaci aplikace Vyzvednisi. V té budete objednávky od zákazníků spravovat a evidovat. Tak šup na další kapitolu, kde Vám ukážeme jak na to.

nahoru