Vyzvednisi.cz

<< Klikněte pro zobrazení obsahu >>

Vyzvednisi.cz

Vyzvednisi.cz je jednoduchá služba pro distribuci čehokoliv s sebou nebo na rozvoz. Po přihlášení do systému založíte profil své "provozovny", nastavíte pracovní dobu a vložíte nabídku. Zákazník si pak na webu nebo prostřednictvím aplikace vybere, a jakmile vytvoří objednávku, přenese se do aplikace vyzvednisi.cz pro prodejce. Tam ji dále zpracujete. Vyzvednisi.cz je zdarma pro všechny. Službu můžete využít pro distribuci čehokoliv odkudkoliv.

 

prodejce2

vyzvednisi.cz ve zkratce pro prodejce:

1.Do chytrého zařízení nebo dotykové pokladny Dotykačka nainstalujete aplikaci vyzvednisi.cz.

2.Na stránce vyzvednisi.cz se zaregistrujte pomocí e-mailu. Vznikne tak uživatelský profil, do kterého se přihlásíte.

3.Ve svém profilu vyplníte informace o provozovně a vložíte nabídku.

4.Aktivujete aplikaci vyzvednisi.cz. Tím se propojí s vaší provozovnou.

5.Vaše provozovna se objeví i s nabídkou na veřejné části webu, kterou vidí každý návštěvník - zákazník. Zákazníci si vyberou z nabídky a udělají objednávku na vyzvednutí či rozvoz.

6.Vytvořená objednávka se propíše do aplikace vyzvednisi.cz, kde s ním dále pracujete.

prodejce

 

zakaznik2

vyzvednisi.cz ve zkratce pro zákazníky:

1.Na stránce vyzvednisi.cz nebo ve stejnojmenné aplikaci najděte preferovanou provozovnu. Můžete se orientovat dle mapy nebo aktuální lokality a jednoduše najít tak provozovnu ve svém okolí.

2.Vyberte si z nabídky a vytvořte objednávku na vyzvednutí nebo rozvoz (pokud možnost rozvozu provozovna nabízí). Vaši objednávka bude e-mailem, případně také telefonicky potvrzena.

3.Jestliže jste přímo v podniku, můžete si prostřednictvím aplikace objednat online k vašemu stolu. Tuto možnost však musí podnik také nabízet.

4.Objednané položky si vyzvedněte v provozovně nebo očekávejte jejich dovoz. To je vše.

zakaznik

 

uziv_tip_icon

Co je na vyzvednisi.cz nového najdete na této stránce. Změny lze také odebírat pomocí tohoto rss_small RSS kanálu.

Máte nápad na vylepšení, chcete nás pochválit nebo Vám naopak něco nesedí? Dejte nám vědět e-mailem na podpora(zavináč)vyzvednisi.cz. Na vyzvednisi.cz takřka neustále pracujeme a budeme rádi za každou zpětnou vazbu.

 


Verze návodu: 1.9  Poslední aktualizace: 18.10.2020

Tato příručka má pouze informativní charakter a neposkytuje žádné záruky. Uvedené specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázky a schémata jsou pouze informativní. Vzhled a funkce se mohou lišit v závislosti na aktuální verzi aplikace.
 

 

Vytvořeno s od Dotykačky. © 2020 Dotykačka ČR s.r.o.