Vyzvednisi

<< Klikněte pro zobrazení obsahu >>

Vyzvednisi

dulezite_sdeleni_vyzvednisi

Bezplatný objednávkový systém Vyzvednisi bude k 1.6.2023 ukončen. Všichni zákazníci, kteří službu aktivně používají, obdrželi nebo obdrží informace o možném přechodu na jiný objednávkový systém.

uziv_tip_icon

Pokud chcete z Vyzvednisi vyexportovat data prodejů, podívejte se na postup v této kapitole.

 

Vyzvednisi je jednoduchá služba pro distribuci čehokoliv s sebou nebo na rozvoz. Po přihlášení do systému založíte profil své "provozovny", nastavíte pracovní dobu a vložíte nabídku. Zákazník si pak na webu nebo prostřednictvím aplikace vybere, a jakmile vytvoří objednávku, přenese se do aplikace Vyzvednisi pro prodejce. Tam ji dále zpracujete. Vyzvednisi je zdarma pro všechny. Službu můžete využít pro distribuci čehokoliv odkudkoliv.

Pro pohyb v příručce využijte seznam kapitol a témat v levém sloupci. Odpovídající klíčové slovo najdete také v rejstříku či můžete použít standardní vyhledávání. Každou část příručky si můžete vytisknout jednoduše přímo z prohlížeče pomocí klávesové zkratky CTRL+P nebo ikonky v záhlaví.

Kompletní offline verzi příručky stáhnete z tohoto odkazu. Jde o soubor ve formátu .pdf, který otevřete ve všech běžných webových prohlížečích nebo v aplikaci Adobe Acrobat Reader. Více informací viz kapitola Offline verze a tisk příručky.

 

prodejce2

Vyzvednisi ve zkratce pro prodejce:

1.Do chytrého zařízení nebo dotykové pokladny Dotykačka nainstalujete aplikaci Vyzvednisi.

2.Na stránce Vyzvednisi se zaregistrujte pomocí e-mailu. Vznikne tak uživatelský profil, do kterého se přihlásíte.

3.Ve svém profilu vyplníte informace o provozovně a vložíte nabídku.

4.Aktivujete aplikaci Vyzvednisi. Tím se propojí s vaší provozovnou.

5.Volitelně požádejte o online platby - platby kartou.

6.Vaše provozovna se objeví i s nabídkou na veřejné části webu, kterou vidí každý návštěvník - zákazník. Zákazníci si vyberou z nabídky a udělají objednávku na vyzvednutí či rozvoz.

7.Stránku s nabídkou vašeho podniku lze také využít pro tzv. bezkontaktní menu v Dotykačce, kdy po naskenování štítku s QR kódem je zákazníkům zobrazena vaše nabídka na displeji mobilního telefonu.

8.Vytvořená objednávka se propíše do aplikace Vyzvednisi, kde s ním dále pracujete.

prodejce

 

zakaznik2

Vyzvednisi ve zkratce pro zákazníky:

1.Na stránce Vyzvednisi nebo ve stejnojmenné aplikaci najděte preferovanou provozovnu. Můžete se orientovat dle mapy nebo aktuální lokality a jednoduše najít tak provozovnu ve svém okolí.

2.Vyberte si z nabídky a vytvořte objednávku na vyzvednutí nebo rozvoz (pokud možnost rozvozu provozovna nabízí). Vaši objednávka bude e-mailem, případně také telefonicky potvrzena. Pokud to podnik nabízí, můžete objednávku zaplatit online.

3.Jestliže jste přímo v podniku, můžete si prostřednictvím aplikace objednat online k vašemu stolu. Tuto možnost však musí podnik také nabízet.

4.Objednané položky si vyzvedněte v provozovně nebo očekávejte jejich dovoz. To je vše.

zakaznik

 

nahoru


Verze návodu: 2.5  Poslední aktualizace: 20.04.2023

Tato příručka má pouze informativní charakter a neposkytuje žádné záruky. Uvedené specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázky a schémata jsou pouze informativní. Vzhled a funkce se mohou lišit v závislosti na aktuální verzi aplikace.

logo.cfe11d11

 

© 2023 Dotykačka ČR s.r.o.